Płyty specjalnego zastosowania Pżb4888 i Pża842

Nasza firma oferuje do sprzedaży płyty specjalnego zastosowania Pżb4888 i Pża842 służące do montażu prowadnicy na ciasnym łuku szlaku kolejowego tzw. „trzeciej” szyny. Oferowany wyrób posiada wszystkie dokumenty dopuszczające stosowanie na liniach PKP PLK w tym również wystawiamy Deklarację Zgodności WE.

Wyroby te, jako specjalnie zaprojektowane do stosowania szczególnie w trudnych warunkach na bocznicach kolejowych, przez wiele lat znalazły szerokie zastosowanie i są cenione przez użytkowników. Dodatkowo celem sprostania szczególnie ciężkim obciążeniom, płyta Pżb4888 występuje w wersji wzmocnionej o grubości 20mm, dzięki której na Polskiej Hucie Sendzimira w Krakowie, wytrzymuje ona obciążenia wyjątkowo dużych nacisków na oś w trakcie transportu surówki do wielkich pieców.

Wykonujemy również dodatkową usługę zbrojenia podkładów drewnianych płytami specjalnymi Pżb4888 i Pża842 stosowanych jako montaż prowadnicy („trzeciej szyny”), które możemy wykonać dla dowolnego rozstawu i ze zróżnicowanymi poszerzeniami, tak aby klient zabudowujący je w szlaku kolejowym, posiadał już gotowy do zamontowania wyrób.

Skontaktuj się z nami w celu złożenia zapytania ofertowego.